Nowości z Mediolanu 2022 do zobaczenia na żywo w Katowicach w salonie Italmeble.

Nowa kolekcja mebli Cattelan Italia zaprezentowana na targach Salone del Mobile 2022 w Mediolanie  jest owocem pasji firmy do wyjątkowych projektów oraz wyrafinowanych technik rzemieślniczych. Została zaprojektowana, aby stylizować przestrzeń życiową, w której można odnaleźć równowagę i spokój.

Przedstawiamy kilka modeli, które na żywo można obejrzeć, dotknąć w salonie Italmeble.

Stół Lancer – to, co czyni go wyjątkowym i cennym modelem, to podstawa o silnych walorach architektonicznych. Cztery „ostrza” przecinają się, tworząc energetyczną kompozycję o pozornie niepowtarzalnym wzorze. Każda noga jest zaprojektowana w kształcie litery T, co zwielokrotnia możliwości krzyżowania się i zachodzenia na siebie. Projekt Andrea Lucatello.
https://www.italmeble.pl/stoly/stol-lancer-moonglass

Komoda Dynasty również zaprojektowana przez Andrea Lucatello to mebel o nowoczesnym designie, charakteryzujący się zaokrąglonymi liniami i dużą dbałością o szczegóły.
https://www.italmeble.pl/komody/komoda-dynasty

Nowoczesny regał stalowy Fulham o harmonijnej i eleganckiej estetyce zaprojektowany przez Ono Design to konstrukcja składająca się z zakrzywionych ścian i wewnętrznych przegród, zaokrąglonych i krętych. Dzięki temu przejście między punktami światła i cienia jest miękkie i przesycone. Umieszczony na środku pokoju staje się atrakcyjną przegrodą, idealnie symetryczną i wyważoną.

https://www.italmeble.pl/regaly-i-meble-rtv/regal-fulham