DOMATORIA to showroom butikowy. Nasze meble, tapety oraz dodatki dekoracyjne tworzą nie tyle ekspozycję sklepową, ale wnętrze o wyjątkowej atmosferze.

Wybieramy marki współpracujące precyzyjnie, a najważniejsza jest zawsze wybitna jakość produktów, połączona z bardzo dobrym wzornictwem i elastycznością oferty.

Systemowe rozwiązania marek Rolf Benz, Sudbrock, Sits czy hülsta to gwarancja konsekwentnie realizowanej jakości. Kolekcje mebli są bardzo obszerne, a próbne aranżacje prezentujące jakość i stylistykę pokazujemy w naszym showroomie, na poziomie -1 Galerii Nowy Roździeń.

Zapraszamy do obejrzenia ekspozycji. Zachęcamy, by zaufać doświadczeniu naszych partnerów oraz naszej kreatywności przy tworzeniu projektów. Wspólnie, dzieląc się przemyśleniami, stworzymy Twoje wymarzone meble do salonu, jadalni, sypialni, holu, garderoby, pokoju dziecięcego, a nawet łazienki.

Dzięki elastyczności systemów, kolekcji i ofert dopasujemy wszystko  do Twoich wymagań funkcjonalnych i estetycznych, a jakość użytych materiałów i sposób wykonania zapewni trwałość tych wartości przez lata.

Koncentrujemy się na współpracy z kilkoma partnerami, którzy dzięki wieloletniej tradycji, sprawności technicznej i organizacyjnej oraz wysokim standardom kooperacji, w pełni wspierają realizację naszej koncepcji działania. My zaś koncentrując się na ich ofercie jesteśmy znawcami tematu.

Dobór mebli chętnie uzupełnimy ciekawymi tapetami marki Elitis o bogatej i trwałej strukturze albo artystycznymi grafikami Wall&Deco, na życzenie świadcząc również usługę wykonania tych ścian. A pod stopy? Pod stopy dywany niemieckich marek miinu oraz Kymo, o jakości i gęstości znacznie przewyższającej standardy panujące wśród konkurencji – a to znowu wyznacznik jakości!

Nasza wiedza techniczna i umiejętności, które doskonalimy od 15 lat, w połączeniu z polską fantazją i kreatywnym podejściem, owocują wyjątkowymi, funkcjonalnymi i estetycznymi projektami. Niezbędnie inspirowanymi marzeniami naszych Klientów!

Z radością zajmiemy się również Twoimi!