Melagu.pl to marka, która do samego początku na pierwszym miejscu stawia Klienta. Swoją działalność rozpoczynaliśmy w 2005 roku jako mała firma rodzinna, realizująca indywidualne zamówienia na podłogi i schody drewniane. Właśnie wtedy zrozumieliśmy, że kluczem do sukcesu jest nawiązanie z Klientem dobrej relacji, poznanie jego oczekiwań i zapewnienie mu wsparcia w całym procesie aranżacji wnętrz: od pomiarów i projektu, przez zakup najwyższej jakości produktów, a na montażu kończąc. Systematycznie poszerzyliśmy więc naszą ofertę o kolejne produkty, powiększyliśmy zespół o najlepszych fachowców, a także uruchomiliśmy sklep internetowy, dwa stacjonarne salony oraz swój własny park maszynowy do produkcji schodów z drewna krajowego i egzotycznego.

Dziś jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksowe doradztwo, najwyższej klasy produkty do aranżacji podłóg, wykończenia schodów i tarasów, bogatą gamę sztukaterii, dodatkowych akcesoriów i elementów dekoracyjnych, a także profesjonalny montaż przez naszą znakomitą i niezwykle doświadczoną ekipę wykonawczą. Wszechstronną ofertę melagu.pl doceniają nie tylko prywatni odbiorcy i klienci biznesowi, ale również najlepsi projektanci wnętrz. Krzysztof Miruć w jednym z odcinków programu “Zgłoś remont” w HGTV wykorzystał nasz dębowy stół, natomiast Dorota Szelągowska sięgała po nasze sztukaterie podczas przeprowadzania telewizyjnych metamorfoz, a także wybrała je do swojego nowego domu!

Dynamiczny rozwój nie tylko zagwarantował nam liczne grono zadowolonych odbiorców i pozycję lidera w branży, ale również zapewnił miejsce w gronie laureatów rankingu e-Gazela Biznesu. Co istotne, zwiększając zakres swojej działalności i poszerzając asortyment nie zapomnieliśmy o naszych najważniejszych wartościach, a każdego Klienta wciąż otaczamy staranną opieką i podchodzimy do niego indywidualnie.

W  Salonie Melagu znajdziecie Państwo najlepsze produkty wykończeniowe do swojego domu i ogrodu. Oferujemy wszystko to, czego potrzebujecie do aranżacji podłóg, schodów i tarasów, a także pełen pakiet profesjonalnych usług doradczych, projektowych i montażowych.

Podłogi drewniane, laminowane i winylowe, schody, poręcze i balustrady, listwy przypodłogowe i dekoracyjne sztukaterie, deski tarasowe i zadaszenia tarasów, a do tego drzwi, tapety i stoły drewniane – nasz asortyment pozwala na kompleksową aranżację przestrzeni z zachowaniem najwyższej estetyki, trwałości i funkcjonalności.