Kuchniokreacja według Vigo.
Nasze kuchnie są indywidualne jak nasi klienci. Projektujemy i wykonujemy je tak by to właśnie u Nas znaleźli Państwo swoją nową kuchnie marzeń – całkowicie zgodną z Państwa gustem i osobistymi preferencjami.

O ofercie.
VIGO w swojej ofercie proponuje meble kuchenne wszystkich stylów, szeroki asortyment stosowanych materiałów, frontów, uchwytów, blatów i oryginalnych rozwiązań, które często potrafią podkreślić wyjątkowy charakter zabudowy.

 

Jakość i profesjonalizm.
Nasze meble cechuje najwyższa jakość, precyzja i solidność wykonania. Nad ich funkcjonalnością pracuje cały sztab fachowców o wieloletnim doświadczeniu.
Meble wykonywane są na miarę, według życzeń klienta przy asyście profesjonalistów. To oni zapewniają nie tylko ich zgodność z najnowszymi trendami, ale też tak istotną dziś – ergonomię stosowanych rozwiązań.

Wymiar ideału.
Nieustannie dążymy do udoskonaleń. Dotyczy to zarówno desingu, jak i funkcjonalności. Lata praktyki sprawiają iż możemy swe pomysły opierać na  doświadczeniu, które jest niezbędne, by efekt końcowy był dla klienta taki jaki sobie wymarzył.

Kuchnia sercem domu.
Pracownia mebli Vigo to wyjątkowe miejsce, w którym pracują ludzie oddani swojej pasji, szanujący swoją pracę i czas poświęcony przez klienta.
W tym miejscu rzeczywistniamy marzenie o nowej, pełnej stylu kuchni, która stanie się prawdziwym sercem Państwa domu.